Zaloguj się Utwórz konto

Wykresiki.pl - o co chodzi?

Co tą są wykresiki, do czego służą, jak je tworzyć... i inne informacje.
Co to są wykresiki?
Wykresiki to młodsi bracia wykresów. Zasadnicza różnica polega na tym, że na przeróżnych wykresach prezentowane są poważne statystyki, dane, badania, a na wykresikach śmieszne, dowcipne, ironiczne, życiowe itp. Podstawową funkcją wykresików jest rozbawienie innych. Dlatego zalecamy przeglądanie i tworzenie wykresików i dzielenie się ze znajomymi. Prześlij znajomemu/znajomej link do interesującego wykesika i wywołaj uśmiech na jego/jej twarzy :-)!
Czy strona Wykresiki.pl jest płatna?
NIE! Strona Wykresika jest i zawsze będzie bezpłatna! Zarówno bierne uczestnictwo (przeglądanie), jak i aktywne (tworzenie wykresików, komentowanie, ocenianie). Także śmiało załóż konto i korzystaj z Wykresiki.pl bez ograniczeń!
Jak stworzyć własny wykresik?
Tworzenie własnych wykresików jest banalne. Nie musisz znać obsługi skomplikowanych programów graficznych, bądź statystycznych. Wystarczy, że skorzystasz z naszego prostego w obsłudze kreatora wykresików.
Korzystanie z kreatora wykresików
Aby uruchomić kreator wykresików wybierz z menu zakładkę "Dodaj". Wszystkie informacje i instrukcje dotyczące korzystanie z kreatora wykresików znajdziesz na tej podstronie.
Czy mogę Wam jakoś pomóc?
TAK! Poleć stronę znajomym. Im więcej osób dowie się o Wykresiki.pl tym bardziej tętniło będzie tutaj zycie. A to oznacza jeszcze więcej interesujących wykresików i lepszą zabawę :-)! Jeśli masz do nas jakąś sprawę lub propozycję to skontaktuj się znami.